Eilės pasienyje

INFORMACIJA

apie transporto priemonių eiles tarptautiniuose pasienio kontrolės punktuose
2021-07-26

Vadovaujantis 2020 m. vasario 26 d. Lietuvos Rerspublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 152 "Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo" nustatyti laikini valstybės sienos kirtimo apribojimai (plačiau)

Duomenys apie transporto priemonių eiles priešais Lavoriškių, Raigardo ir Panemunės pasienio kontrolės punktus atnaujinami ir tikslinami  kasdien 9 ir 16.30 val. Kitu paros laiku informacija apie realias eiles gali keistis, todėl siūlome žiūrėti video transliacijas. 

 Duomenys apie transporto priemonių, esančių Medininkų, Šalčininkų ir Kybartų palaukimo aikštelėse, skaičių atnaujinami nuolat, taip pat galima žiūrėti video transliacijas. Užsipildžius šioms aikštelėms ir transporto priemonėms laukiant privažiavimo kelyje, informacija apie transporto priemonių skaičių atnaujinama kasdien 9 ir 16.30 val.

Valstybės siena su Pasienio kontrolės punktas arba palaukimo aikštelė Vykstant iš Lietuvos Respublikos
Transporto priemonių rūšis Laukiančių automobilių skaičius vnt. Prognozuojamas laukimo laikas val. Pastabos
Rusijos Federacija Kybartų PKP
Video transliacija

Kybartų PKP palaukimo aikštelė
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai 10 iki 1 valandos -
Ramoniškių PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Bendra eilė - - -
Panemunės PKP
Video transliacija

Panemunės PKP palaukimo aikštelė Šakininkų k.
Video transliacija
Lengvieji - - -
Nidos PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai - - -
Baltarusijos Respublika Medininkų PKP
Video transliacija

Medininkų PKP palaukimo aikštelė
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai 67 ~6 val Padidėjęs automobilių srautas
Lavoriškių PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai - - -
Raigardo PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Šalčininkų PKP
Video transliacija

Šalčininkų PKP palaukimo aikštelė
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai 9 iki 1 valandos -

 

2021-04-29

PLANUOJANČIŲ VYKTI Į RUSIJOS FEDERACIJOS KALININGRADO SRITĮ DĖMESIUI

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija gavo Rusijos Federacijos užsienio reikalų ministerijos Atstovybės Kaliningrade raštą, kuriuo pateikiama Rusijos Federacijos valstybinės autoinspekcijos informacija apie būtinybę sumokėti administracines baudas, skirtas už kelių eismo taisyklių pažeidimus ir gresiančias sankcijas.

Su informacijos turiniu galite susipažinti čia. (spauskite dešinį pelės klavišą)

 2021-04-27

PLANUOJANČIŲ VYKTI Į BALATARUSIJOS RESPUBLIKĄ PER TVEREČIAUS PKP DĖMESIUI

Priešais Tverečiaus pasienio kontrolės punktą šiuo metu nėra tuščių krovininių transporto priemonių, išvykstančių iš Lietuvos Respublikos, eilių.

 

Pradėjo veikti Šumsko ir Tverečiaus pasienio kontrolės punktai

Pradėjo veikti Šumsko pasienio kontrolės punktas, esantis Vilniaus rajono Laukininkų kaime. Punktas dirba visą parą. Per šį punktą yra praleidžiami tik lengvieji automobiliai, kurių svoris ne didesnis kaip 3,5 tonos ir kuriuose, be vairuotojo, yra ne daugiau kaip 8 vietos keleiviams.

Taip pat pradėjo veikti Tverečiaus pasienio kontrolės punktas, esantis Popovkos k., Tverečiaus sen., Ignalinos r. sav. Punktas dirba visą parą. Per šį punktą yra praleidžiamos tik tuščios krovinės transporto priemonės ir lengvieji automobiliai, skirti keleiviams vežti, kurių didžiausia leidžiama masė neviršija 3500 kg ir kuriuose, be vairuotojo, yra ne daugiau kaip 8 vietos keleiviams. 

 

2021-04-16

IŠVYKSTANČIŲ IŠ LIETUVOS RESPUBLIKOS PER MEDININKŲ PASIENIO KONTROLĖS PUNKTĄ DĖMESIUI

Pastaruoju metu ženkliai sumažėjo Medininkų pasienio kontrolės pralaidumas. Prašome, esant galimybei, valstybės sienos kirtimui rinktis kitus pasienio kontrolės punktus. Informacija apie transporto priemonių eiles priešais pasienio kontrolės punktus teikiama aukščiau esančioje lentelėje.

2021-03-31

KETINANČIŲ KIRSTI VALSTYBĖS SIENĄ DĖMESIUI

Pastarosiomis dienomis susidarė didelės transporto priemonių, laukiančių išvykti iš Lietuvos Respublikos per Medininkų, Šalčininkų, Lavoriškių, Kybartų ir kitus pasienio kontrolės punktus, eilės.

Tokio eilių padidėjimo nėra galimybės numatyti iš anksto, todėl jau turintys išankstinę eilės rezervaciją, atvykę kirsti valstybės sieną, turi vadovautis EVIS naudojimo taisyklių 10.3.1.4.  punktu, kuriame sakoma:

„Dėl nenumatytų priežasčių sutrikus Lietuvos Respublikos ar kaimyninės šalies pasienio kontrolės punkto darbui, ir nesant laisvų vietų Laukimo aikštelėje, iš anksto internetu  registruotos transporto priemonės stoja į bendrą eilę prieš Laukimo aikštelę. Laikas praleistas šioje eilėje, skaitomas kaip pateisinamas vėlavimas“.

Iš anksto registruotai transporto priemonei bendros eilės tvarka įvažiavus į palaukimo aikštelę, valstybės sienos kirtimui ji bus kviečiama prioritetinės eilės tvarka.

 

PLANUOJANČIŲ KIRSTI LIETUVOS RESPUBLIKOS – BALTARUSIJOS RESPUBLIKOS  VALSTYBIŲ SIENĄ DĖMESIUI

Gauta Baltarusijos Respublikos ambasados Vilniuje 2020 m. gruodžio 14 d. nota, kuria informuojama apie atvykimo į Baltarusijos Respubliką ir išvykimo iš jos tvarkos pasikeitimus, įsigaliosiančius nuo 2020 m. gruodžio 21 d. Su skelbiamais laikinais Baltarusijos Respublikos valstybės sienos kirtimo tvarkos pakeitimais  galima susipažinti čia.

 

2020-12-03

VYKSTANČIŲ Į RUSIJOS FEDERACIJOS KALININGRADO SRITĮ DĖMESIUI

 Padidėjus transporto priemonių, vykstančių į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį srautui, Kybartų ir Virbalio miestuose kartais (ypač savaitgaliais) formuodavosi krovininių transporto priemonių, laukiančių kirsti Lietuvos Respublikos valstybės sieną, eilės. Siekiant, kad transporto priemonių eilės nestovėtų Kybartų ir Virbalio miestų teritorijose,  magistraliniame kelyje A7 Marijampolė – Kybartai – Kaliningradas priešais Virbalio miestą yra įrengtas kelio ženklais pažymėtas laikinas  postas, kuriame budi saugos bendrovės UAB „Ekskomisarų biuras“ darbuotojas. Prieš šį postą formuojamos transporto priemonių eilės tais atvejais, kada transporto priemonės netelpa į  Kybartų mieste esantį palaukimo terminalą. Prieš šį postą visos krovininės transporto priemonės privalo stoti į bendrą eilę ir laukti, kol palaukimo terminale atsiras laisvų vietų ir saugos bendrovės budintis darbuotojas nurodys vykti į palaukimo terminalą.

      Dėl padidėjusio srauto gali būti laikinai nutraukta išankstinė rezervacija internetu į transporto priemonių, laukiančių kirsti valstybės sieną per Kybartų pasienio kontrolės punktą, eilę, kadangi nėra galimybės užtikrinti savalaikį užsiregistravusių patekimą į pasienio kontrolės punktą.

 

SPRENDIMAS DĖL užsieniečių, atvykusių iš trečiųjų šalių, izoliavimo ir tyrimų dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atlikimo

Sąrašas valstybių, iš kurių leidžiama atvykti į Lietuvą, atvykstančiųjų privaloma ar rekomenduojama izoliacija, skelbiama Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklapyje adresu: http://sam.lrv.lt/lt reguliariai atnaujinamos svarbios informacijos skiltyje – naujienos/koronavirusas.

Atnaujinta išankstinė registracija į transporto priemonių, laukiančių kirsti valstybės sieną, eilę. Kviečiame naudotis https://www.ltsiena.lt/       

INFORMACIJA APIE TRANSPORTO PRIEMONIŲ, LAUKIANČIŲ ĮVAŽIUOTI Į LIETUVOS RESPUBLIKĄ, EILES BALTARUSIJOS RESPUBLIKOJE https://gpk.gov.by/situation-at-the-border/

 

KERTANČIŲJŲ LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS SIENĄ DĖMESIUI
Lietuvos Respublikos valstybės sienos kirtimas yra nemokamas. Jeigu patekimą į pasienio kontrolės punktą kas nors siūlo organizuoti už atlygį, maloniai prašome pranešti Pasienio kontrolės punktų direkcijai prie Susisiekimo ministerijos tel. (8 5) 243 1110. Konfidencialumas garantuojamas.