Eilės pasienyje

INFORMACIJA

apie transporto priemonių eiles tarptautiniuose pasienio kontrolės punktuose
2023-02-05

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2022 m. balandžio 27 d. nutarimu Nr. 406 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. liepos 2 d. nutarimo Nr. 517 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo ir valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo paskyrimo“ pakeitimo" nustatyti laikini valstybės sienos kirtimo apribojimai (plačiau)

Duomenys apie transporto priemonių eiles priešais Lavoriškių, Raigardo ir Panemunės pasienio kontrolės punktus atnaujinami ir tikslinami  darbo dienomis 9 val. Kitu paros laiku informacija apie realias eiles gali keistis, todėl siūlome žiūrėti video transliacijas. 

 Duomenys apie transporto priemonių, esančių Medininkų, Šalčininkų ir Kybartų palaukimo aikštelėse, skaičių atnaujinami nuolat, taip pat galima žiūrėti video transliacijas. Užsipildžius šioms aikštelėms ir transporto priemonėms laukiant privažiavimo kelyje, informacija apie transporto priemonių skaičių atnaujinama darbo dienomis 9 val.

Informaciją apie praėjusios paros laidumą kiekviename pasienio kontrolės punkte, galite pažiūrėti Muitinės departamento prie Lietvos Respublikos Finansų ministerijos tinklapyje. Nuorodos adresas https://www.lrmuitine.lt/web/guest/621

Valstybės siena su Pasienio kontrolės punktas arba palaukimo aikštelė Vykstant iš Lietuvos Respublikos
Transporto priemonių rūšis Laukiančių automobilių skaičius vnt. Prognozuojamas laukimo laikas val. Pastabos
Rusijos Federacija Kybartų PKP
Video transliacija

Kybartų PKP palaukimo aikštelė
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai 3 iki 1 valandos -
Ramoniškių PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Bendra eilė - - -
Panemunės PKP
Video transliacija

Panemunės PKP palaukimo aikštelė Šakininkų k.
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai - - -
Nidos PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai - - -
Baltarusijos Respublika Medininkų PKP
Video transliacija

Medininkų PKP palaukimo aikštelė
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai 253 ~24 val Padidėjęs automobilių srautas
Šumsko PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Lavoriškių PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai 30 3 -
Raigardo PKP
Video transliacija
Krovininiai - - -
Šalčininkų PKP
Video transliacija

Šalčininkų PKP palaukimo aikštelė
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai 133 ~12 val Padidėjęs automobilių srautas

 Lentelėje nurodytas prognozuojamas vidutinis laukimo eilėje laikas. Transporto priemonėms, neturinčioms teisės dėl gabenamo krovinio vykti pirmumo eile, šis laukimo laikas gali būti ilgesnis

 

 KERTANČIŲJŲ LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS SIENĄ DĖMESIUI

Lietuvos Respublikos valstybės sienos kirtimas yra nemokamas. Jeigu patekimą į pasienio kontrolės punktą kas nors siūlo organizuoti už atlygį, maloniai prašome pranešti Pasienio kontrolės punktų direkcijai prie Susisiekimo ministerijos tel. (8 5) 243 1110. Konfidencialumas garantuojamas.
 

VYKSTANČIŲ PER TVEREČIAUS PASIENIO KONTROLĖS PUNKTĄ DĖMESIUI

Dėl vykdomų remonto darbų Tverečiaus pasienio kontrolės punkte, 2022 m. lapkričio 3 ir 4 dienomis, galimi laikini eismo ribojimai.

2022-11-03

VYKSTANČIŲ Į RUSIJOS FEDERACIJOS KALININGRADO SRITĮ DĖMESIUI

Nutrūkus transporto priemonių eismui per Panemunės pasienio kontrolės punktą, ženkliai padidėjo krovininių transporto priemonių, iš Lietuvos Respublikos išvykstančių per Kybartų pasienio kontrolės punktą, srautai. Priešais šį punktą įrengtas palaukimo terminalas (J. Basanavičiaus 55A, Kybartai), kuriame formuojamos eilės. Esant padidėjusiam srautui, šis terminalas gali užsipildyti ir įvažiavimo į jį gali tekti laukti privažiavimo kelio važiuojamoje dalyje.

Siekiant, kad transporto priemonių eilės nestovėtų Kybartų ir Virbalio miestų teritorijose,  magistraliniame kelyje A7 Marijampolė – Kybartai – Kaliningradas 36,00 km (priešais Virbalio miestą) yra įrengtas kelio ženklais pažymėtas laikinas  postas, kuriame budi saugos bendrovės UAB „Ekskomisarų biuras“ darbuotojai. Prieš šį postą formuojamos transporto priemonių eilės tais atvejais, kada transporto priemonės netelpa į  Kybartų mieste esantį palaukimo terminalą. Prieš šį postą visos krovininės transporto priemonės privalo stoti į bendrą eilę ir laukti, kol palaukimo terminale atsiras laisvų vietų ir saugos bendrovės budintis darbuotojas nurodys vykti į palaukimo terminalą.

 Dėl padidėjusio srauto gali būti laikinai nutraukta išankstinė rezervacija internetu į transporto priemonių, laukiančių kirsti valstybės sieną per Kybartų pasienio kontrolės punktą, eilę, kadangi nėra galimybės užtikrinti savalaikį užsiregistravusių patekimą į pasienio kontrolės punktą

2022-04-27

DĖL TILTO ARKOS REMONTO LAIKINAI STABDOMAS TRANSPORTO EISMAS PER PANEMUNĖS PASIENIO KONTROLĖS PUNKTĄ

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) oficialiai gavo informaciją, jog nuo balandžio 28 d. stabdomas transporto priemonių eismas per Panemunės – Sovetsko sienos kirtimo punktą.

Tokį sprendimą priėmę Rusijos pareigūnai nurodo, kad jų pusėje esančio Karalienės Luizos tilto, kuris jungia Lietuvą ir Karaliaučiaus sritį, arka yra avarinės būklės. Tai esą kelia pavojų vykstančiam transportui.

Per kontrolės punktą į abi puses bus leidžiama vykti galiojančius dokumentus turintiems pėstiesiems.

VSAT turimais duomenimis, vidutiniškai per parą į abi puses per Panemunės punktą vyksta beveik 400 asmenų ir apie 300 transporto priemonių.

VSAT rekomenduoja transporto priemonių vairuotojams vykti per pasienyje su Karaliaučiaus sritimi veikiantį Kybartų pasienio kontrolės punktą.

 

 2022-04-27

VYKSTANČIŲ Į BALTARUSIJOS RESPUBLIKĄ DĖMESIUI

Sumažėjus krovininių transporto priemonių eilėms priešais pasienio kontrolės punktus, esančius prie valstybės sienos su Baltarusijos Respublika, atnaujinta išankstinė registracija į eilę internetu   https://www.ltsiena.lt/yphis/index.action  

 

 2021-09-21

VYKSTANČIŲ PER MEDININKŲ PASIENIO KONTROLĖS PUNKTĄ DĖMESIUI

Dėl vykdomų Medininkų pasienio kontrolės punkto rekonstrukcijos darbų sumažėjo šio punkto pralaidumas.

Siūlytume rinktis kitus pasienio kontrolės punktus. Informaciją apie eiles pasienio kontrolės punktuose rasite https://pkpd.lrv.lt/lt/eiles-pasienyje

Vykstantiems lengvaisiais automobiliais siūlome rinktis Šumsko pasienio kontrolės punktą.

 

2021-04-29

PLANUOJANČIŲ VYKTI Į RUSIJOS FEDERACIJOS KALININGRADO SRITĮ DĖMESIUI

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija gavo Rusijos Federacijos užsienio reikalų ministerijos Atstovybės Kaliningrade raštą, kuriuo pateikiama Rusijos Federacijos valstybinės autoinspekcijos informacija apie būtinybę sumokėti administracines baudas, skirtas už kelių eismo taisyklių pažeidimus ir gresiančias sankcijas.

Su informacijos turiniu galite susipažinti čia. (spauskite dešinį pelės klavišą)

 

INFORMACIJA APIE TRANSPORTO PRIEMONIŲ, LAUKIANČIŲ ĮVAŽIUOTI Į LIETUVOS RESPUBLIKĄ, EILES BALTARUSIJOS RESPUBLIKOJE https://gpk.gov.by/situation-at-the-border/