Eilės pasienyje

INFORMACIJA

apie transporto priemonių eiles tarptautiniuose pasienio kontrolės punktuose
2021-01-17

PASKELBUS VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIĄJĄ SITUACIJĄ VISOJE ŠALYJE DĖL COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) PLITIMO GRĖSMĖS, IKI ŠIOL LIEKA UŽDARYTI RAMONIŠKIŲ IR NIDOS PASIENIO KONTROLĖS PUNKTAI

Dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) įvežimo ir išplitimo grėsmės paskelbus valstybės lygio ekstremaliąją situaciją visoje šalyje, Lietuvos Respublikos valstybės sienos kirtimas ir toliau vykdomas per tarptautinius sienos kirtimo punktus, nurodytus ir vadovaujantis  Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimu Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ .

Duomenys apie transporto priemonių eiles priešais Lavoriškių, Raigardo ir Panemunės pasienio kontrolės punktus atnaujinami ir tikslinami darbo dienomis 9 ir 16.30 val. Kitu paros laiku informacija apie realias eiles gali keistis, todėl siūlome žiūrėti video transliacijas. 

Duomenys apie transporto priemonių, esančių Medininkų, Šalčininkų ir Kybartų palaukimo aikštelėse, skaičių atnaujinami nuolat, taip pat galima žiūrėti video transliacijas. 

Valstybės siena su Pasienio kontrolės punktas arba palaukimo aikštelė Vykstant iš Lietuvos Respublikos
Transporto priemonių rūšis Laukiančių automobilių skaičius vnt. Prognozuojamas laukimo laikas val. Pastabos
Rusijos Federacija Kybartų PKP
Video transliacija

Kybartų PKP palaukimo aikštelė
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai 34 ~14 val -
Ramoniškių PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Bendra eilė - - -
Panemunės PKP
Video transliacija

Panemunės PKP palaukimo aikštelė Šakininkų k.
Video transliacija
Lengvieji - - -
Nidos PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai - - -
Baltarusijos Respublika Medininkų PKP
Video transliacija

Medininkų PKP palaukimo aikštelė
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai 42 ~7 val -
Lavoriškių PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai - - -
Raigardo PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Šalčininkų PKP
Video transliacija

Šalčininkų PKP palaukimo aikštelė
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai 1 iki 1 vala -

 

2020-12-16

PLANUOJANČIŲ KIRSTI LIETUVOS RESPUBLIKOS – BALTARUSIJOS RESPUBLIKOS  VALSTYBIŲ SIENĄ DĖMESIUI

Gauta Baltarusijos Respublikos ambasados Vilniuje 2020 m. gruodžio 14 d. nota, kuria informuojama apie atvykimo į Baltarusijos Respubliką ir išvykimo iš jos tvarkos pasikeitimus, įsigaliosiančius nuo 2020 m. gruodžio 21 d. Su skelbiamais laikinais Baltarusijos Respublikos valstybės sienos kirtimo tvarkos pakeitimais  galima susipažinti čia.

 

2020-12-03

VYKSTANČIŲ Į RUSIJOS FEDERACIJOS KALININGRADO SRITĮ DĖMESIUI

    Padidėjus transporto priemonių, vykstančių į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį srautui, Kybartų ir Virbalio miestuose kartais (ypač savaitgaliais) formuodavosi krovininių transporto priemonių, laukiančių kirsti Lietuvos Respublikos valstybės sieną, eilės. Siekiant, kad transporto priemonių eilės nestovėtų Kybartų ir Virbalio miestų teritorijose,  magistraliniame kelyje A7 Marijampolė – Kybartai – Kaliningradas priešais Virbalio miestą yra įrengtas kelio ženklais pažymėtas laikinas  postas, kuriame budi saugos bendrovės UAB „Ekskomisarų biuras“ darbuotojas. Prieš šį postą formuojamos transporto priemonių eilės tais atvejais, kada transporto priemonės netelpa į  Kybartų mieste esantį palaukimo terminalą. Prieš šį postą visos krovininės transporto priemonės privalo stoti į bendrą eilę ir laukti, kol palaukimo terminale atsiras laisvų vietų ir saugos bendrovės budintis darbuotojas nurodys vykti į palaukimo terminalą.

      Dėl padidėjusio srauto gali būti laikinai nutraukta išankstinė rezervacija internetu į transporto priemonių, laukiančių kirsti valstybės sieną per Kybartų pasienio kontrolės punktą, eilę, kadangi nėra galimybės užtikrinti savalaikį užsiregistravusių patekimą į pasienio kontrolės punktą.

 

 

SPRENDIMAS DĖL užsieniečių, atvykusių iš trečiųjų šalių, izoliavimo ir tyrimų dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atlikimo

 

Sąrašas valstybių, iš kurių leidžiama atvykti į Lietuvą, atvykstančiųjų privaloma ar rekomenduojama izoliacija, skelbiama Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklapyje adresu: http://sam.lrv.lt/lt reguliariai atnaujinamos svarbios informacijos skiltyje – naujienos/koronavirusas.

Atnaujinta išankstinė registracija į transporto priemonių, laukiančių kirsti valstybės sieną, eilę. Kviečiame naudotis https://www.ltsiena.lt/       

 

 

INFORMACIJA APIE TRANSPORTO PRIEMONIŲ, LAUKIANČIŲ ĮVAŽIUOTI Į LIETUVOS RESPUBLIKĄ, EILES BALTARUSIJOS RESPUBLIKOJE https://gpk.gov.by/situation-at-the-border/

 

KERTANČIŲJŲ LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS SIENĄ DĖMESIUI
Lietuvos Respublikos valstybės sienos kirtimas yra nemokamas. Jeigu patekimą į pasienio kontrolės punktą kas nors siūlo organizuoti už atlygį, maloniai prašome pranešti Pasienio kontrolės punktų direkcijai prie Susisiekimo ministerijos tel. (8 5) 243 1110. Konfidencialumas garantuojamas.