Eilės pasienyje

INFORMACIJA

apie transporto priemonių eiles tarptautiniuose pasienio kontrolės punktuose
2022-01-23

Vadovaujantis 2020 m. vasario 26 d. Lietuvos Rerspublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 152 "Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo" nustatyti laikini valstybės sienos kirtimo apribojimai (plačiau)

Duomenys apie transporto priemonių eiles priešais Lavoriškių, Raigardo ir Panemunės pasienio kontrolės punktus atnaujinami ir tikslinami  kasdien 9 ir 16.30 val. Kitu paros laiku informacija apie realias eiles gali keistis, todėl siūlome žiūrėti video transliacijas. 

 Duomenys apie transporto priemonių, esančių Medininkų, Šalčininkų ir Kybartų palaukimo aikštelėse, skaičių atnaujinami nuolat, taip pat galima žiūrėti video transliacijas. Užsipildžius šioms aikštelėms ir transporto priemonėms laukiant privažiavimo kelyje, informacija apie transporto priemonių skaičių atnaujinama kasdien 9 ir 16.30 val.

Valstybės siena su Pasienio kontrolės punktas arba palaukimo aikštelė Vykstant iš Lietuvos Respublikos
Transporto priemonių rūšis Laukiančių automobilių skaičius vnt. Prognozuojamas laukimo laikas val. Pastabos
Rusijos Federacija Kybartų PKP
Video transliacija

Kybartų PKP palaukimo aikštelė
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai 6 iki 1 valandos -
Ramoniškių PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Bendra eilė - - -
Panemunės PKP
Video transliacija

Panemunės PKP palaukimo aikštelė Šakininkų k.
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai - - -
Nidos PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai - - -
Baltarusijos Respublika Medininkų PKP
Video transliacija

Medininkų PKP palaukimo aikštelė
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai 252 ~43 val Padidėjęs automobilių srautas
Šumsko PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Lavoriškių PKP
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai 130 27 Padidėjęs automobilių srautas
Raigardo PKP
Video transliacija
Krovininiai 180 36 Padidėjęs automobilių srautas
Šalčininkų PKP
Video transliacija

Šalčininkų PKP palaukimo aikštelė
Video transliacija
Lengvieji - - -
Krovininiai 253 ~52 val Padidėjęs automobilių srautas

 

 KERTANČIŲJŲ LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS SIENĄ DĖMESIUI

Lietuvos Respublikos valstybės sienos kirtimas yra nemokamas. Jeigu patekimą į pasienio kontrolės punktą kas nors siūlo organizuoti už atlygį, maloniai prašome pranešti Pasienio kontrolės punktų direkcijai prie Susisiekimo ministerijos tel. (8 5) 243 0615. Konfidencialumas garantuojamas.
 

2022-01-18

DĖL ELEKTROS ENERGIJOS TIEKIMO MEDININKŲ PKP

ESO pašalino elektros energijos tiekimo Medininkų pasienio kontrolės punktui sutrikimus.

 

 2022-01-18

VYKSTANČIŲ PER MEDININKŲ PASIENIO KONTROLĖS PUNKTĄ DĖMESIUI

 

Dėl gamtinių sąlygų sutrikus elektros energijos tiekimui abiem tiekimo linijomis, sustojo Medininkų pasienio kontrolės punkto darbas.

Gedimai šalinami.

Esant galimybei, valstybės sienos kirtimui siūlome rinktis Lavoriškių arba Šalčininkų pasienio kontrolės punktus. 

 

2022-01-17

MUITINĖS DEPARTAMENTO INFORMACIJA

 

Muitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pateikė šią informaciją:

Savaitgalį muitinės postuose sumažėjęs krovininių automobilių pralaidumas pirmadienį vėl pradėjo grįžti į normalias vėžes.

Pagrindinės priežastys, kurios lėmė krovininių automobilių eiles postuose,  yra dvi. Tai visų pirma specialia aparatūra visų automobilių tikrinimas, kurį atlieka Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Lietuvos muitinės pareigūnai, dėl galimo bandymo tarp prekių įvežti nelegalių migrantų (toks atvejis buvo išaiškintas penktadienį).  Antroji priežastis -  planinis Muitinės informacinių sistemų stabdymas savaitgalį.

 

MUITINĖS KLIENTŲ DĖMESIUI: DĖL PLANINIŲ DARBŲ NUMATOMI KAI KURIŲ MUITINĖS INFORMACINIŲ SISTEMŲ STABDYMAI

Muitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos informuoja, kad 2022 m. sausio 15 d. nuo 9:00 val. iki 17:00 val. dėl planinių programinės įrangos tvarkymo darbų neveiks Muitinės deklaracijų apdorojimo sistema (toliau – MDAS), Išmanioji muitinės deklaracijų apdorojimo sistema (toliau – iMDAS), Nacionalinė tranzito kontrolės sistema (toliau – NTKS), Duomenų apie Lietuvos Respublikos prekybos srautus su Europos Sąjungos šalimis narėmis surinkimo ir apdorojimo sistema (toliau – IDAIS).

 

2021-12-28

ATNAUJINTA IŠANKSTINĖ EILĖS REZERVACIJA

Atnaujinta išankstinė eilės rezervacija internetu www.ltsiena.lt vykstantiems į Baltarusijos Respubliką. Iš anksto registruotis į transporto priemonių, laukiančių kirsti valstybės sieną, eilę, galima nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais eilės padidėja, todėl išankstinė rezervacija negalima.

2021-10-19

 

VYKSTANČIŲ Į BALTARUSIJOS RESPUBLIKĄ DĖMESIUI

 

Dėl vykdomos Medininkų pasienio kontrolės punkto rekonstrukcijos ženkliai sumažėjo šio punkto pralaidumas. Transporto priemonių srautams pasiskirsčius per kitus pasienio kontrolės punktus, dažnai susiformuoja didelės eilės priešais Šalčininkų, Lavoriškių ir Raigardo pasienio kontrolės punktus.

Aktualią informaciją apie eiles priešais pasienio kontrolės punktus sekite https://pkpd.lrv.lt/lt/eiles-pasienyje

Dėl padidėjusių krovininių transporto priemonių eilių nėra galimybės laiku suteikti išankstinio registravimosi internetu į transporto priemonių, laukiančių kirsti valstybės sieną, eilę, todėl laikinai stabdoma išankstinė registracija išvykstant iš Lietuvos Respublikos per Medininkų, Lavoriškių ir Šalčininkų pasienio kontrolės punktus.

 

 2021-09-21

VYKSTANČIŲ PER MEDININKŲ PASIENIO KONTROLĖS PUNKTĄ DĖMESIUI

Dėl vykdomų Medininkų pasienio kontrolės punkto rekonstrukcijos darbų sumažėjo šio punkto pralaidumas.

Siūlytume rinktis kitus pasienio kontrolės punktus. Informaciją apie eiles pasienio kontrolės punktuose rasite https://pkpd.lrv.lt/lt/eiles-pasienyje

Vykstantiems lengvaisiais automobiliais siūlome rinktis Šumsko pasienio kontrolės punktą.

 

2021-04-29

PLANUOJANČIŲ VYKTI Į RUSIJOS FEDERACIJOS KALININGRADO SRITĮ DĖMESIUI

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija gavo Rusijos Federacijos užsienio reikalų ministerijos Atstovybės Kaliningrade raštą, kuriuo pateikiama Rusijos Federacijos valstybinės autoinspekcijos informacija apie būtinybę sumokėti administracines baudas, skirtas už kelių eismo taisyklių pažeidimus ir gresiančias sankcijas.

Su informacijos turiniu galite susipažinti čia. (spauskite dešinį pelės klavišą)

 

 2021-04-27

PLANUOJANČIŲ VYKTI Į BALATARUSIJOS RESPUBLIKĄ PER TVEREČIAUS PKP DĖMESIUI

Priešais Tverečiaus pasienio kontrolės punktą šiuo metu nėra tuščių krovininių transporto priemonių, išvykstančių iš Lietuvos Respublikos, eilių.

 

Pradėjo veikti Šumsko ir Tverečiaus pasienio kontrolės punktai

Pradėjo veikti Šumsko pasienio kontrolės punktas, esantis Vilniaus rajono Laukininkų kaime. Punktas dirba visą parą. Per šį punktą yra praleidžiami tik lengvieji automobiliai, kurių svoris ne didesnis kaip 3,5 tonos ir kuriuose, be vairuotojo, yra ne daugiau kaip 8 vietos keleiviams.

Taip pat pradėjo veikti Tverečiaus pasienio kontrolės punktas, esantis Popovkos k., Tverečiaus sen., Ignalinos r. sav. Punktas dirba visą parą. Per šį punktą yra praleidžiamos tik tuščios krovinės transporto priemonės ir lengvieji automobiliai, skirti keleiviams vežti, kurių didžiausia leidžiama masė neviršija 3500 kg ir kuriuose, be vairuotojo, yra ne daugiau kaip 8 vietos keleiviams. 

 

PLANUOJANČIŲ KIRSTI LIETUVOS RESPUBLIKOS – BALTARUSIJOS RESPUBLIKOS  VALSTYBIŲ SIENĄ DĖMESIUI

Gauta Baltarusijos Respublikos ambasados Vilniuje 2020 m. gruodžio 14 d. nota, kuria informuojama apie atvykimo į Baltarusijos Respubliką ir išvykimo iš jos tvarkos pasikeitimus, įsigaliosiančius nuo 2020 m. gruodžio 21 d. Su skelbiamais laikinais Baltarusijos Respublikos valstybės sienos kirtimo tvarkos pakeitimais  galima susipažinti čia.

 

2020-12-03

VYKSTANČIŲ Į RUSIJOS FEDERACIJOS KALININGRADO SRITĮ DĖMESIUI

 Padidėjus transporto priemonių, vykstančių į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį srautui, Kybartų ir Virbalio miestuose kartais (ypač savaitgaliais) formuodavosi krovininių transporto priemonių, laukiančių kirsti Lietuvos Respublikos valstybės sieną, eilės. Siekiant, kad transporto priemonių eilės nestovėtų Kybartų ir Virbalio miestų teritorijose,  magistraliniame kelyje A7 Marijampolė – Kybartai – Kaliningradas priešais Virbalio miestą yra įrengtas kelio ženklais pažymėtas laikinas  postas, kuriame budi saugos bendrovės UAB „Ekskomisarų biuras“ darbuotojas. Prieš šį postą formuojamos transporto priemonių eilės tais atvejais, kada transporto priemonės netelpa į  Kybartų mieste esantį palaukimo terminalą. Prieš šį postą visos krovininės transporto priemonės privalo stoti į bendrą eilę ir laukti, kol palaukimo terminale atsiras laisvų vietų ir saugos bendrovės budintis darbuotojas nurodys vykti į palaukimo terminalą.

      Dėl padidėjusio srauto gali būti laikinai nutraukta išankstinė rezervacija internetu į transporto priemonių, laukiančių kirsti valstybės sieną per Kybartų pasienio kontrolės punktą, eilę, kadangi nėra galimybės užtikrinti savalaikį užsiregistravusių patekimą į pasienio kontrolės punktą.

 

SPRENDIMAS DĖL užsieniečių, atvykusių iš trečiųjų šalių, izoliavimo ir tyrimų dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atlikimo

Sąrašas valstybių, iš kurių leidžiama atvykti į Lietuvą, atvykstančiųjų privaloma ar rekomenduojama izoliacija, skelbiama Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklapyje adresu: http://sam.lrv.lt/lt reguliariai atnaujinamos svarbios informacijos skiltyje – naujienos/koronavirusas.

INFORMACIJA APIE TRANSPORTO PRIEMONIŲ, LAUKIANČIŲ ĮVAŽIUOTI Į LIETUVOS RESPUBLIKĄ, EILES BALTARUSIJOS RESPUBLIKOJE https://gpk.gov.by/situation-at-the-border/